Wille LATITUDES VILLAS

1.264.400 

  • Nowy projekt z 19 willami powstał w cichej części strefy parkowej Larnaki, zaledwie 7 km od centrum miasta i 5 km od lotniska.
  • 129-157 mkw. wille (z miejscem na basen).
  • Wszystkie wille mają 3 sypialnie i 3 łazienki.
  • Villas Latitude znajduje się w uroczej nadmorskiej miejscowości Meneou, na południowych obrzeżach Larnaki. Są idealne dla rodzin i osób, które chcą mieszkać w spokojnej okolicy zaledwie 7 km od centrum miasta.

Ponieważ ceny nieruchomości są relatywnie niższe niż w sąsiednich miejscowościach, te wyjątkowe domy rodzinne stanowią doskonałą okazję dla inwestorów w nieruchomości, ponieważ Meneou to rozwijający się obszar, w którym w ubiegłym roku nastąpił znaczny wzrost cen gruntów. Wille znajdują się zaledwie 5 minut od lotniska Nowa Larnaka i blisko wszystkich lokalnych udogodnień. Wille są profesjonalnie umeblowane i zlokalizowane w cichej, nadmorskiej miejscowości, która łączy tradycyjną cypryjską atmosferę z nowoczesnym stylem życia.


LOKALIZACJA:

Ulica: Meneou – Pervolia

 

✔ Liczba pokoi: 4

✔ Piętro: 2

✔ Powierzchnia (m2): 144

 

CENA willi: 1 264 400 zł

Informacje zawarte w ofercie mogą podlegać aktualizacji oraz nie stanowią one oferty określonej w artykule 66 i następnych artykułach Kodeksu Cywilnego.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami i wybierz apartament dla siebie.

GALERIA