Rezydencja BOGAZ TOWERS

329.450 

ZAPŁAĆ 25% KOSZTÓW I MIESZKAJ W MIESZKANIU NA CYPRZE

Projekt znajduje się zaledwie 100 metrów od morza. Ten luksusowy kompleks składa się z sześciu bloków mieszkalnych o wysokości 10, 12 i 14 pięter i znajduje się w odległości krótkiego spaceru od wioski Boaz (Bogaz), znanej z doskonałych restauracji rybnych i tylko 15 km od miasta Famagusta na południowo-wschodnie wybrzeże Cypru.

Jest to nowy obszar z rozwiniętą infrastrukturą, który zyskuje coraz większą popularność wśród osób preferujących zdrowy tryb życia, ceniących komfort i bezpieczeństwo rodziny oraz szanujących prawo do prywatności i spokoju.

Mieszkanie w tym kompleksie pozwoli cieszyć się czystym powietrzem, spokojną i relaksującą atmosferą oraz urzekającą przyrodą. Będziesz cieszyć się nie tylko pięknem, ale także doskonałą infrastrukturą w wiosce, która obejmuje basen odkryty i kryty, supermarket, kawiarnię, centrum fitness, parkingi.

Kompleks z nowoczesnymi apartamentami, doskonałą infrastrukturą i dogodną lokalizacją będzie świetną inwestycją w przyszłość Twojej rodziny.

Gmina Iskele realizuje poważny i imponujący projekt infrastruktury plażowej, który bez wątpienia będzie jednym z najlepszych miejsc turystycznych na Cyprze Północnym. Znajdują się tu miejsca na skutery wodne, przystań z parkingiem dla łodzi i jachtów, kawiarnie, restauracje, bazar, szkoła nurkowania, miejsca do wędkowania, kino na świeżym powietrzu, pas szybowcowy, korty tenisowe i wiele innych.

Pożyczka na 10 lat od firmy deweloperskiej!!!

 

INFRASTRUKTURA:

✔ 200 metrów od morza

✔ doskonała opcja inwestycyjna

✔ wspólne baseny zewnętrzne i kryte

✔ basen dla dzieci

✔ plac zabaw

✔ boisko do koszykówki

✔ kort tenisowy

✔ kawiarnia, supermarket w pobliżu

✔ centrum fitness

✔ sauna

✔ gabinet masażu

✔ parkingi

✔ rozwinięta infrastruktura

✔ 10 minut jazdy do Famagusta

✔ 30 minut do Karpaz

 

Mieszkanie studio (28M2 + 9M2 TARAS) od 329 450 zł
1+1 (52 M2 + 13 M2 taras) od 444 950 zł
2+1 (81 M2 + 30 M2 taras + 9 M2 taras) od 538 450 zł
Apartament Duplex 3+1 (124 M2 + 42 M2 taras + 42 M2 taras) od 791 450 zł

Informacje zawarte w ofercie mogą podlegać aktualizacji oraz nie stanowią one oferty określonej w artykule 66 i następnych artykułach Kodeksu Cywilnego.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami i wybierz apartament dla siebie.

GALERIA