Apartamenty – SUN VILLAS

1.862.960 

Położony w miejscowości Palodeia, na wzgórzach nad Limassol, „Sun Villas” to niewielka inwestycja składająca się z jedenastu współczesnych willi z 3 sypialniami, które oferują właścicielom rozkosz rozgwieżdżonego nocnego nieba i panoramiczne widoki za dnia.

Charakterystyczna, nowoczesna stylistyka jest zgodna z dzisiejszym stylem życia, z willami ustawionymi na dużych działkach, które zapewniają miejsce na duży parking i opcjonalny basen. Wille charakteryzują się unikalnym designem, w tym fasadami z naturalnego kamienia. Przestronne, dobrze zaprojektowane wnętrza mają jasne, przewiewne pokoje, z których część wychodzi na słoneczne tarasy. Wykończenie całości jest doskonałe pod każdym względem: wysokiej jakości okna i drzwi, atrakcyjna ceramika podłogowa i ścienna wewnątrz i na zewnątrz, a także najwyższej klasy armatura łazienkowa i kuchenna oraz stolarka.

Sun Villas to tylko kilka minut jazdy od doskonałych sklepów i obiektów użyteczności publicznej w Limassol, a wioska Palodeia oferuje rustykalny urok cichej okolicy, z dala od ruchu ulicznego i hałasu.

 

LOKALIZACJA: Palodeia

CENA: od 1 862 960 zł

 

Informacje zawarte w ofercie mogą podlegać aktualizacji oraz nie stanowią one oferty określonej w artykule 66 i następnych artykułach Kodeksu Cywilnego.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami i wybierz apartament dla siebie.

GALERIA