Apartamenty THE VIEWS AT PYLA

407.000 

Położony na rozległej działce w cichej dzielnicy mieszkalnej między popularnymi wioskami Oroklini i Pyla. Ten projekt znajduje się zaledwie pięć minut jazdy od wybrzeża Dhekelia z szeregiem plaż, barów i restauracji oznaczonych niebieską flagą oraz siecią autostrad obsługujących całą wyspę. Larnaka to zaledwie piętnaście minut jazdy, a nowe międzynarodowe lotnisko zaledwie dwadzieścia minut.

 

LOKALIZACJA – Larnaca – Pyla

The Views at Pyla składa się z 32 luksusowych apartamentów w czterech małych blokach, otaczających dwa duże baseny o nieregularnych kształtach i dwa baseny dla dzieci.

Oferuje panoramiczne widoki na okolicę i rozległe wybrzeże, jest to idealnym projektem na emeryturę lub dom wakacyjny. A położony w pobliżu Uniwersytetu UCLAN (British University of Lancashire) zapewnia bardzo dobre perspektywy wynajmu.

Każdy blok składa się z kombinacji luksusowych apartamentów z jedną lub dwiema sypialniami. Przestronne mieszkania na parterze mają wyjście na basen (przez prywatny ogród). Penthouse’y z dwiema sypialniami posiadają duże tarasy wychodzące na południe z kamiennymi miejscami na grilla.

Parterowe miejsca parkingowe są przydzielone dla wszystkich lokali, a wyłożone płytkami ścieżki prowadzą do wejść do mieszkań i wind. Dodatkowo osiedle korzysta z dwóch centrów fitness, aby mieszkańcy mogli cieszyć się zdrowym stylem życia.

 

INFRASTURKTURA
  • baseny
  • basen dla dzieci
  • parking
  • miejsce na grill
  • zagospodarowana przestrzeń

 

CENA: 407 000 zł

Informacje zawarte w ofercie mogą podlegać aktualizacji oraz nie stanowią one oferty określonej w artykule 66 i następnych artykułach Kodeksu Cywilnego.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami i wybierz apartament dla siebie.

GALERIA