Apartament STAR LIFE

297.000 

Kompleks Star Life obejmuje obszar 9,366 m2, zaledwie 700 metrów od Morza Śródziemnego – w bliskim sąsiedztwie wyposażonej plaży, w ekologicznie czystej, zielonej okolicy miasta Karpaz, Yeni Erenkoy. Nowy kompleks znajduje się w samym sercu unikalnego rezerwatu przyrody Karpaz, obok wspaniałych złotych plaż, gdzie można cieszyć się spokojem i samotnością z naturą.

Inwestycja zlokalizowana jest na wzgórzu, co gwarantuje widok na morze ze wszystkich mieszkań.

Kompleks posiada wysoką atrakcyjność inwestycyjną, gdyż region ten aktywnie się rozwija💫

Do sprzedaży jest 47 mieszkań (1+1 i 2+1), z których każdy ma widok na morze i przemyślany projekt.


CO JEST INTERESUJĄCEGO W KOMPLEKSIE STAR LIFE?

✔ Zdrowy, łagodny klimat z komfortową temperaturą, harmonijnie przeplatany dobrymi możliwościami biznesowymi i kompetentną infrastrukturą.
✔ Tylko 700 metrów – 7 minut pieszo od morza🏝
✔ Wysokiej jakości grunt odpowiedni do budowy bez fundamentów.
✔ Kompleks znajduje się 3 minuty od państwowej bezpłatnej szkoły, 3 minuty od głównego portu w regionie, przystani Karpaz Gates, 2 minuty od luksusowego hotelu Club di Mare, z bogatą infrastrukturą, dla dorosłych i dzieci.,
✔ W bliskiej odległości sklepy spożywcze, apteki, centralne centrum medyczne, restauracje, bary, klub sportowy oraz klub piłkarski z imponującym stadionem (gotowy w 2022 r.), dwa 5* hotele w budowie z kasynem i rozbudowaną infrastrukturą💫
✔  Powstaje nowa inwestycja z Karpaz, prosto na lotnisko Ercan i Kyrenię.

 

LOKALIZACJE

Karpaz-Dipkarpaz 30 minut,
Karpaz-Iskele 20 minut
Karpaz-Famagusta 40 minut
Karpaz-Ercan 50 minut

 

RODZAJE NIERUCHOMOŚCI

6 różnych typów mieszkań, dzięki czemu możesz wybrać dokładnie to, czego potrzebujesz:

✔ Apartamenty 1 + 1 (od 45 m2 i balkon od 6 m2 plus taras grillowy o powierzchni 45 m2) – cena od 297 000 zł

✔ Apartamenty 2 + 1 (od 68 m2 i balkon od 7 m2 plus taras grillowy 68 m2) – cena od 489 500 zł


PLAN PŁATNOŚCI

30% – zaliczka

70% – przed otrzymaniem kluczy

Możliwe bez raty% do 1 roku od otrzymania kluczy


INFRASTRUKTURA KOMPLEKSU

  • duży basen 27 m2
  • basen dla dzieci
  • plac zabaw
  • ochrona 24/7 i nadzór kamer


ZALETY MIESZKANIA W TYM REGIONIE

IDEALNA PLAŻA. Uspokajający spokój Karpaz, jego złote plaże i hipnotyzująca harmonia natury zapewniają wysoki standard życia. Możesz opalać się na najpiękniejszej i najdłuższej plaży Morza Śródziemnego, Golden Beach, obserwować, jak żółwie Caretta Caretta wylęgają się z jaj, a nocą patrzeć w gwiazdy.

WYPOCZYNEK. Istnieje wiele możliwości spędzenia aktywnego wypoczynku, jednocześnie odkrywając niepowtarzalne piękno Karpazu. Bardzo ważne jest, aby już podczas pierwszej wyprawy zapoznać się z otaczającą przyrodą. W szczególności wycieczki ATV są częścią doskonałych zajęć rekreacyjnych. To świetna okazja dla każdego, aby lepiej poznać przyrodę i odkryć jej piękno.

WOLNY DUCH. Odgłosy natury, ptaki, świerszcze, odgłosy fal, liście łopocze na wietrze zapadną w twoją duszę i będziesz mógł się zjednoczyć ze sobą. A może zrobisz krok w kierunku wolności?

Życie na Cyprze Północnym Najważniejszą cechą Cypru Północnego jest klimat śródziemnomorski. Po drugie, wskaźnik przestępczości w kraju jest jednym z najniższych na świecie. Bezpieczne życie i zdrowie, które są jednymi z najważniejszych czynników w związku z trwającą pandemią i kryzysem terrorystycznym, można zapewnić Cyprowi Północnemu, ponieważ jest to kraj idealny. Wreszcie, w tej niebiańskiej krainie można zapewnić wysokie życie i luksus w najbardziej rozsądnych cenach.

Informacje zawarte w ofercie mogą podlegać aktualizacji oraz nie stanowią one oferty określonej w artykule 66 i następnych artykułach Kodeksu Cywilnego.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami i wybierz apartament dla siebie.

GALERIA